Koronawirus a złośliwość Stwórcy

Filantropii i dobroczyńcy Ludzkości, tacy jak Bill Gates, George Soros, bankierzy nowojorskiej Wall Street, londyńskiego City oraz ich usłużni agenci stanowiący „elity” nowoczesnych społeczeństw XXI wieku, nie od dziś borykają się z trudnościami w swej walce o lepsze jutro Człowieka.

Globalna mistyfikacja pandemii koronawirusa, obok innych niezbywalnych walorów, dała im niepowtarzalną szansę wyprodukowania szczepionki przeciw temu śmiercionośnemu zagrożeniu i globalnego jej zastosowania w celu depopulacji naszej planety.

Tymczasem nieprzewidywalne zachowanie się wirusa, krzyżuje im szyki.  W mediach głównego nurtu zaczynają pojawiać się narzekania wybitnych wirusologów, że samoistne gwałtowne zanikanie wirusa uniemożliwia im prowadzenie studiów epidemiologicznych niezbędnych do wypracowania wspomnianej szczepionki:

https://www.washingtonpost.com/world/europe/coronavirus-vaccine-trials-astrazeneca-moderna/2020/06/09/48f28fea-a414-11ea-898e-b21b9a83f792_story.html

https://www.thenational.ae/world/oxford-covid-19-vaccine-trial-running-out-of-uk-virus-exposure-to-complete-tests-1.1024564

https://www.anti-empire.com/uk-vaccine-team-vaccine-is-now-in-a-race-against-virus-disappearing/.

Takie zachowanie wirusa nie można określić inaczej niż wyjątkową złośliwością Stwórcy!  Zmarnować tyle wysiłku kwiatu współczesnych „uczonych”, to chwyt poniżej pasa!

Na szczęście nie wszystko jeszcze stracone! Przed nami druga odsłona „pandemii” zaplanowana na wrzesień tego roku.  Jest nadzieja, że do tego czasu „uczeni” owi wypuszczą ze swych laboratoriów broni biologicznej jakiegoś innego bardziej zajadłego syntetyka i z marszu rozpoczną pracę na stosowną nań szczepionką.

Pomimo to zrozumiałe jest rozgoryczenie naszych, wspomnianych na wstępie artkułu, „dobroczyńców”, jak również ich zakłamanej maszyny propagandowej tak zwanych „mediów głównego nurtu” oraz „wybitnych polityków” wszelkiego autoramentu i narodowości. 

Mnie osobiście nurtuje natomiast fakt, że nikt z członków „nowoczesnych społeczeństw” nie zadaje oczywistego wydawałoby się pytania:  PO CO NAM SZCZEPIONKA NA SAMOISTNIE ZANIKAJĄCEGO WIRUSA?

O kagańcach, rękawiczkach gumowych, odstępach epidemiologicznych i całej pozostałej masie nakazów, zakazów, ograniczeń i restrykcji już nie wspomnę.  Choćby z tego powodu, że zapamiętać takiej wyliczanki rozumni obywatele i tak nie byliby w stanie.

Tak więc przyszłość zapowiada się ciekawie!

Rozgrywka Boga z Szatanem na polu ludzkiej totalnej głupoty i bezmyślności.

Ciekawe co z tego wyniknie?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s