Norymberga 2 posuwa się naprzód

Bez rozgłosu medialnego, proces mecenasa Fuellmicha posuwa się do przodu.  W niedawnym wywiadzie (https://www.henrymakow.com/2022/01/different-strokes-for-different-folks.html?_ga=2.170287776.1006389435.1638658226-346964864.1627224119) Fuellmich prezentuje nowe istotne osiągnięcia. 

Twierdzi on, że na podstawie zebranych dowodów jest w stanie wykazać premedytację w skoordynowanych działaniach koncernów farmaceutycznych. 

Na początku mitycznej pandemii, koncerny zawierały umowy z rządami poszczególnych państw zabezpieczające je przed ewentualnymi roszczeniami ofiar „szczepionek”.  

Według mecenasa, wszystkie liczące się koncerny farmaceutyczne, w skoordynowany sposób prowadzą na Ludzkości „badania kliniczne”, zmierzające do ustalenia optymalnych składów i doz gwarantujących śmierć lub ciężką chorobę osoby wyszprycowanej. 

Z prawnego punktu widzenia jest to kluczowy element procesu.  W momencie gdy udowodni PREMEDYTACJĘ i KONSPIRACJĘ  koncernów zmierzających do masowego ludobójstwa, proces przekroczy ramy historycznej Norymbergii, od której wziął nazwę.  Fakt premedytacji powoduje bowiem nieważność wszystkich umów indemnizacyjnych, w wyniku czego otworzą się tamy procesów odszkodowawczych, a jak szacuje mecenas, ich łączna suma w samych tylko Stanach Zjednoczonych doprowadzi do bankructwa całą „wielką farmę”.

Jest to niewątpliwie pozytywny aspekt, ale osobiście wolałbym  wprzódy oglądać na szubienicy szefów koncernów, oficjeli państwowych i ich pryncypałów w postaci oligarchii finansowej, która jest spirytus movens całej tej potwornej zbrodni.  

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s