Fuellmich: sama Norymberga to za mało, niezbędne jest powstanie

Dr Reiner Fuellmich praktykuje prawo w Niemczech i Kalifornii i ujawnia zbrodnie przeciwko ludzkości dokonywane przez globalistów, którzy narzucili opinii publicznej fałszywą narrację o COVID-19 i globalnie wdrożyli swoją niebezpieczną broń biologiczną zwaną „szczepionkami” w okresie ostatnich dwu lat.

Dr Fuellmich niedawno ujawnił wiele z tego, co skonstatował jego Komitet Śledczy Corona i wyjaśnił, że system sądowniczy  jest kontrolowany przez globalistów i  sprawiedliwości nie znajdzie się w dzisiejszych sądach, czy to w Niemczech, USA, czy w jakimkolwiek innym kraju.

Fuellmich stwierdził:

Jedynym sposobem, aby to zakończyć, jest powstanie ludzi i powiedzenie władzom, że to koniec ich działalności.

W celu nagłośnienia sprawy, postanowiono przeprowadzić publiczny proces w formie trybunału ludowego, z szeregowymi obywatelami w roli ławników za pomocą transmisji na żywo.

Fuellmich dał jasno do zrozumienia, że ​​sprawiedliwości NIE stanie się zadość w ramach obecnego systemu sądowniczego, zwłaszcza w Niemczech. Jego wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych w tych skorumpowanych sądach nauczyło go również, że politycy to tylko marionetki, a prawdziwi przestępcy to niewielka grupa bardzo bogatych ludzi, którzy faktycznie pociągają za sznurki.

Praca, którą wykonał dr Fuellmich i jego zespół jest bardzo ważna, ponieważ ujawnia cały spisek COVID i, jak stwierdził: „Nie ma już żadnych teorii spiskowych. Wszystkie stały się prawdą i nie są już teoriami”.

Jednym z postawionych mu pytań był fakt, że wielu twierdzi, że wirus nie istnieje, ponieważ nigdy nie został wyizolowany.

Jego odpowiedź była taka, że ​​z prawnego punktu widzenia to naprawdę nie ma znaczenia. Podczas testów PCR doszło do oszustwa i to zostanie ujawnione zgodnie z prawem.

Nie chcę wdawać się w tę walkę (o to, czy wirus został wyizolowany, czy nie), bo to naprawdę nie ma znaczenia.

Myślę, że możemy się obejść bez odpowiedzi na to pytanie.

Jeśli wiemy, że wirus nie jest groźniejszy niż grypa i jeśli wiemy też, że nie ma pandemii covidowej, a jedynie pandemia testu PCR, osądźmy ludzi, którzy odpowiadają za tą mistyfikacje:

Drusden, WHO, Tedros, Fauci.

A potem, jak mówią Amerykanie, prześledźmy dowody. Od jednej osoby do drugiej. I jestem pewien, że wielu z tych ludzi, którzy są tylko marionetkami, jest tchórzami i prędzej czy później doprowadzą nas do tego, kto jest naprawdę odpowiedzialny.

Z tego, czego dowiedzieliśmy się od Catherine Austin Fitts, jest oczywiście bardzo mała grupa bardzo bogatych ludzi, którzy manipulują masami marionetek.

Nie wiem, może 300, może 3000 bardzo bogatych rodzin, które inwestują swoje pieniądze w duże fundusze, takie jak Blackrock i Vanguard, i kilka innych.

I poprzez te inwestycje lub poprzez te fundusze, następnie reinwestują swoje pieniądze. Na przykład w Deutsche Bank; 10% akcji Deutsche Bank należy do Blackrock. Tym samym kontrolują go. Być może przy współudziale Chińczyków i obywateli Kataru.

Głównym pytaniem jest oczywiście, dlaczego to robią?

Myślę, że odpowiedź jest taka, że ​​boją się nas, bo jest ich tak mało, może 10 000, może 3000, nie wiemy.

Ale mają dużo pieniędzy. Dlaczego mają te pieniądze?

Ponieważ ukradli nam to za pośrednictwem swoich korporacji. I boją się, że dowiedzieliśmy się o tym, a dowiedzieliśmy się o tym wiele.

Potrzebowali więc czegoś, co odwróci naszą uwagę. I tak wymyślili covida.

Chcą kontroli, całkowitej kontroli, ponieważ są psychopatami i socjopatami.

Próbują wszystkich straszyć, żeby nikt już nie myślał i żeby wszyscy w końcu zgodzili się na szczepienie czymś, co nie jest szczepionką, ale zabija.

Oni (globaliści) teraz wpadają w amok.

W tym „ludowym trybunale” zasiądą ludzie. Ludzie, którzy to obejrzą, poprzez transmisję na żywo. I ostatecznie…. to oni wydadzą werdykt.

Ale znowu, będziemy potrzebować znacznie więcej niż tylko tej jednej próby. Jest o wiele więcej takich procesów, które są obecnie wnoszone, w szczególności w Stanach Zjednoczonych, ponieważ wciąż jest wielu naprawdę niezależnych sędziów, wielu z nich wybranych przez obywateli, z którymi współpracują w swoich regionach.

 Ponieważ obecnego systemu nie da się zreperować, bo jest on nie do naprawienia, musimy stworzyć nasz system ekonomii, edukacji, prawa, a przede wszystkim edukacji, ponieważ edukacja jest krytyczna.

Jeśli ludzie nie dowiedzą się, o co w tym wszystkim chodzi, jeśli nie dowiedzą się, że muszą zadawać pytania, zostaną zamienieni w roboty. I to właśnie próbują zrobić z naszymi dziećmi.

Na podstawie tele-wywiadu zamieszczonego w https://www.eutimes.net/2021/12/attorney-reiner-fuellmich-on-nuremberg-2-0-justice-will-not-come-through-the-courts-but-by-the-people-rising-up/.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s